poznata ličnost

Kudryavtseva Yana Alekseevna: biografija i zapisi

Sadržaj:

Anonim

Kudryavtseva Yana Alekseevna najmlađa je savršena prvakinja na svjetskim gimnastičkim natjecanjima. Djevojčica je rođena u sportskom okruženju, jer je njen otac poznati plivač koji je 1992. osvojio prvenstvo na Olimpijskim igrama. Obitelj je živjela u Moskvi.

Karijerski uzlet

Prilično rano je počeo značajnije napredovati Kudryavtseva Yana Alekseevna. Njena biografija povezana je s ozbiljnim sportovima, počevši od 2008. godine, kada je ostvarena pobjeda na juniorskim turnirima. Tada se takav događaj održao na području Dmitrova tijekom 2009. godine, natjecala se u Samara-u 2011., kao i u Kazanu (2012).

Image

Sezona kada su počela natjecanja bila je 2011. godina. Tada su se cijenili talenti, što je pokazala Kudryavtseva Yana Alekseevna. Uslijedilo je međunarodno natjecanje među juniorima. Istodobno je trajalo i Grand Prix natjecanje.

Yana Alekseevna Kudryavtseva našla se u vodećim redovima svog tima. Odlično je obavila i klubove i obruča. Osvojen je juniorski kup. U Pesaru je Kudryavtseva Yana Alekseevna dobila svjetsko vodstvo. Karijera joj se brzo razvijala.

2012. godina donijela je pobjedu u europskim natjecanjima među juniorima. Srca sudaca poticala su predstave s loptom koju je savršeno izvela. Kudryavtseva Yana Alekseevna primila je "zlato" kao rezultat svih remija u momčadi.

Brz razvoj

Od tada su se njena postignuća samo umnožila. Kudryavtseva Yana Alekseevna odlazi na natjecanja među odraslima. Sportska karijera u seniorskoj kategoriji započinje turnirom međunarodne razine 2013. koji se održava u glavnom gradu Rusije. Sljedeća turneja dogodila se na teritoriju Holona. Osvojeno je blještavilo na sve strane, kao i natjecanje s klubovima, bronca je osvojena, zahvaljujući radu s loptom, graciozno je upravljala obručom.

Kudryavtseva Yana Alekseevna tada postaje članica Svjetskog prvenstva koje se održava u Sofiji. Dao joj je prvo mjesto u višeboju. Unatoč činjenici da joj je ovo bila početna sezona, djevojka je prva u povijesti nadmašila suparnice u ovoj fazi pri samom startu svoje karijere. Rukovodstvo u radu s obručem osvojilo je sjaj, odlično se snašla sa sportskom opremom, za svoj nastup kasetom dobila je broncu.

Kada se na teritoriju Minska održao Svjetski kup, odmah je osvojena druga višenamjenska pobjeda, „zlato“ za rad s loptom, kao i druga s vrpcom i macelama.

Image

Postavljanje rekorda

Sljedeća faza karijere prošla je u Beču, kada je Yana Alekseevna Kudryavtseva osvojila „zlato“. Fotografije pokazuju koliko je ova djevojka elegantna, ali koliko upornosti i napornog rada ima! Izvodeći nastup s loptom, zaradila je 19 bodova na ažuriranom sustavu ocjenjivanja, što je u to vrijeme bilo rekordno. Fenomenalno mlada djevojka bila je kad je osvojila status europske prvakinje. Samo 15 godina, a već takvi rezultati!

U okviru prvog finala Svjetskog kupa u Sankt Peterburgu 2013. godine, treće mjesto u all-roundu dobilo je prvo mjesto za rad s loptom, drugo s maćehom i izvedbom s vrpcom.

Image

Pobjeda bez obzira na sve

Ovaj kolovoz ove godine donio je svoj debi u Kijevu u sklopu svjetskog prvenstva. Bilo je tehničkih prepreka. Glazba se nekoliko puta ugasila, pa je nastup morao započeti iznova. Međutim, usprkos svemu, ona je postala pobjednica i dobila je rezultat 18, 5.

Dobiveno je i prvenstvo u radu s klubovima, druga pozicija - s obručem, kao i za igranje s loptom. Kada se održao posljednji svestrani događaj, koji se odvijao u individualnom načinu, djevojka je pobijedila. Ovo se postignuće uzdiže do statusa najmlađe gimnastičarke koja je s 15 godina stekla savršeno vodstvo na svijetu.

Image

Osvajanje Istoka

Tada se događaji iz njenog života odvijaju u Japanu, gdje je bila članica klupskog prvenstva Aeon kupa. Djevojčica je nastupila kao dio grupe koja se natječe u ime udruge Gazprom. Ona i njezini kolege u nacionalnom timu postali su predvodnici momčadskog natjecanja, ispred Bjelorusije i Ukrajine. Kad se odigrao pojedinačni višenamjenski događaj, Kudryavtseva je dobila "zlato".

Sljedeće 2014. vraća djevojku u Moskvu kako bi sudjelovala na jednom od Grand Prix turnira. On donosi treće mjesto za sve oko sebe i drugo za rad s maćehom i obručom. Gimnastičarka je mogla postići sjajne rezultate da se bolje pripremila, ali ipak je ostala u najboljoj trojici.

Mnogo su bolje stvari otišle u Tieu, gdje je osvojila prvenstvo u svim kategorijama, osim rada s macesnom. Tamo je dobila drugo mjesto. Četiri zlatne medalje primljene su u Stuttgartu. Jednom u Holonu na Grand Prixu osvojila je još dva prva mjesta, jedno drugo i broncu. U drugom posjetu Pesaru uspio je pobijediti u svim kategorijama.

Image

Nepromjenjivi prvak

Travanj 2014. bio je period prvenstva Rusije u Penzi. Pojedinačno sve oko nje potpuno joj je pokorila. Jednom u Corbeil-Esonu i Taškentu, ona je zauzela druga mjesta, na drugom mjestu samo svom sunarodnjaku Mamunu Margariti. Kada su se slijedile sljedeće faze u Sofiji i Minsku, djevojka je uspjela izboriti pobjedu.

Trideseta obljetnica Europskog prvenstva donijela je trijumf u ulozi apsolutnog vođe. Kazan i posljednja faza Međunarodnog kupa postali su razdoblje primanja četiri zlatne medalje i jedne srebrne.

Svjetski kup 2014. u Izraelu započeo je kao timski višenamjenski događaj, uslijed kojeg su sudionici iz Rusije postali pobjednici. Kudryavtseva se kvalificirala apsolutno u svim finalnim natjecanjima. Kategorije mace, obruč, lopta donijele su prvo mjesto, a vrpca - drugo. Bilo je to ujedno i vrlo uspješno razdoblje, jer je ponovno osvojila status apsolutne prvakinje u pojedinačnom višeboju.

Na kraju natjecanja Yana je dobila posebnu nagradu koju je Longines dodijelio za eleganciju. Ljepotica je slučajno postala dobitnica nagrade Silver Doe.